/Монголын Эрчим Хүчний Инженерын Холбоо, 2013/

 

д.д

Нэрс

 

д.д

Нэрс

 

1

Н.Нацагням

цахилгааны инженер,

Улаанбаатарын 2 дугаар цахилгаан станц

46

Ү.Арслаа

цахилгааны инженер,

Электромонсеть

2

Т.Хишигт

дулааны инженер,

Монэнержи консалт

47

Л.Баасан

зуух-турбины инженер,

Улаанбаатарын  4 дүгээр цахилгаан станц

3

Д.Батчулуун

турбины инженер, Улаанбаатарын  4 дүгээр цахилгаан    станц

48

Б.Балганжав

химийн инженер,

Төвийн эрчим хүчний систем

4

Р.Пүрэвсүрэн

цахилгааны инженер,

Улаанбаатарын 3 дугаар цахилгаан станц

49

Н.Баатархуяг

цахилгааны инженер,

Цахилгаан дамжуулах үндэсний сүлжээ

5

П.Жамъяндорж

цахилгааны инженер,

Ньюком групп

50

Э.Батбаяр

цахилгааны инженер,

Цахилгаан дамжуулах үндэсний сүлжээ

6

П.Баатар

усны эрчмийн инженер,

Дөргөний усан цахилгаан станц

51

Т.Батбаяр

дулааны инженер, Улаанбаатарын 3 дугаар цахилгаан станц

7

Б.Очиржав

усны эрчмийн инженер,

Тайширын Усан цахилгаан станц

52

С.Батбаяр

цахилгааны инженер,

Багануур бүсийн цахилгаан сүлжээ

8

Д.Хүрэлсүх

турбины инженер,

Төвийн эрчим хүчний систем

53

Б.Батлхагва

цахилгааны инженер,

Монхорус

 

9

З.Шагдар

цахилгааны инженер,

Диспетчерийн үндэсний төв

54

С.Баттөр

цахилгааны инженер,

М-си-эс интернэйшнл

10

О.Өлзийхишиг

хэмжил зүйн инженер,

Цахилгаан дамжуулах үндэсний сүлжээ

55

О.Бат-Эрдэнэ

цахилгааны инженер,

Улаанбаатарын 3 дугаар цахилгаан станц

11

Ж.Ланданноров

дулааны инженер,

Монэнержи консалт

56

Ч.Баяр

эрчим хүчний инженер, Улаанбаатарын  3 дугаар цахилгаан станц

12

Ж.Төмөрхуяг

гагнуурын инженер, Улаанбаатарын 3 дугаар цахилгаан станц

57

П.Баяраа

зуухны инженер,

Хасуу-мегаватт

13

Д.Самдан

дулааны инженер,

М-си-эс интернэйшнл

58

Г.Болд

цахилгааны инженер,

Цагаанхорол

14

О.Лувсан

турбины инженер, Нэгдсэн засварын газар

59

Д.Бямбажав

цахилгааны инженер,

Төвийн эрчим хүчний систем

15

Ж.Ханд-Иш

цахилгааны инженер,

Цахилгаан дамжуулах үндэсний сүлжээ

60

Д.Ганбаатар

зуухны инженер,

МЭЗ

16

Л.Гэндэн

зуухны инженер, Улаанбаатарын 3 дугаар цахилгаан станц

61

Б.Дагвадорж

усны эрчмийн инженер,

Усны эрчим

17

С.Цэцгээ

дулааны инженер,

Эрчим хүчний зохицуулах хороо

62

В.Даваажав

хэмжил зүйн инженер,

Дарханы дулааны цахилгаан станц

18

Р.Ганбат

автоматикын инженер,

Улаанбаатарын 4 дүгээр цахилгаан станц

63

Н.Даваасүрэн

цахилгааны инженер,

Багануурын бүсийн цахилгаан сүлжээ

19

Г.Энхтайван

химийн инженер, Төвийн эрчим хүчний систем

64

Д.Дамдинжав

цахилгааны инженер,

Професи коул

20

Л.Баасанхүү

цахилгааны инженер,

Диспетчерийн үндэсний төв

65

Н.Дамдинсүрэн

зуухны инженер,

М-си-эс интернэйшнл

21

Д.Бямба-Очир

дулааны инженер,

Улаанбаатарын дулааны сүлжээ

66

М.Лэгдэн

инженер-геофизикч,

Ньюком групп

22

Д.Гягар

цахилгааны инженер,

Сэргээгдэх эрчим хүчний төв

67

Г.Лувсан

цахилгааны инженер,

М-си-эс интернэйшнл

 

23

Д.Нанжаа

цахилгааны инженер,

Диспетчерийн үндэсний төв

68

И.Мөнхбаатар

механик инженер,

М-си-эс интернэйшнл

24

Ж.Шагдарсүрэн

цахилгааны инженер, 

Багануурын бүсийн цахилгаан сүлжээ

69

Я.Мөнхтөр

цахилгааны инженер,

Цахилгаан дамжуулах үндэсний сүлжээ

25

Н.Намхай

цахилгааны инженер,

Цахилгаан дамжуулах үндэсний сүлжээ

70

Ш.Мөнхжаргал

дулааны инженер, Улаанбаатарын дулааны сүлжээ

26

Г.Базаргүр

цахилгааны инженер, Улаанбаатарын цахилгаан түгээх сүлжээ

71

Ц.Нацагдорж

турбины инженер,

Улаанбаатарын  4 дугаар цахилгаан станц

27

Б.Ганбаатар/бо/

дулааны инженер, Улаанбаатарын  3 дугаар цахилгаан станц

72

Д.Одмаа

цахилгааны инженер,

Цахилгаан дамжуулах үндэсний сүлжээ

28

Д.Мишиг

автоматикын инженер,

Улаанбаатарын  3 дугаар цахилгаан станц

73

Ж.Өлзийсайхан

цахилгааны инженер, Хэнтийн цахилгаан сүлжээ

 

29

Д.Батцэнд

дулааны инженер, Улаанбаатарын  4 дүгээр цахилгаан станц

74

Б.Өрнөхбаяр

цахилгааны инженер,

Монэнержи консалт

 

30

Б.Ганбаатар/баат/

турбины инженер,

Эрчим маш

75

Ц.Өнөрмаа

цахилгааны инженер,

Диспетчерийн үндэсний төв

31

Г.Туяахүү

турбины инженер,

Дарханы дулааны цахилгаан  станц

76

О.Пүрэвжал

дулааны инженер,

ШУТИС-ЭХИС

32

Д.Чимиддорж

цахилгааны инженер,

Улаанбаатарын 3 дугаар цахилгаан станц

77

Б.Тумархан

дулааны инженер,

Улаанбаатарын  2 дугаар цахилгаан станц

33

Ц.Ганболд

цахилгааны инженер,

М-си-эс интернэйшнл

78

Ж.Түмэн-Аюуш

зуухны инженер,

Хасуу мегаватт

34

С.Íýðã¿é

инженер-конструктор,

Төвийн эрчим хүчний систем

79

Б.Хаш-Эрдэнэ

дулааны инженер,

Дарханы дулааны цахилгаан станц

35

Б.Очбадрах

цахилгааны инженер, Улаанбаатарын 3 дугаар цахилгаан станц

80

Д.Хүрлээ

дулааны инженер,

Эрдэнэтийн дулааны цахилгаан станц

36

Ц.Мөнгөнхүү

конструктор-инженер,

Улаанбаатарын  3 дугаар цахилгаан станц

81

Ц.Цэрэндулам

цахилгааны инженер,

Диспетчерийн үндэсний төв

37

Т.Минжүүр

цахилгааны инженер, Улаанбаатарын цахилгаан сүлжээ

82

С.Цэрэнням

автоматжуулалтын  инженер,

М-си-эс интернэйшнл

38

Ч.Сэдэд

дулааны инженер,

Нийслэлийн агаарын чанарын алба

83

Ж.Цээлээсүрэн

зуухны инженер,

МЭЗ

 

39

Ч.Туваанжав

телемеханик-инженер,

Энержи интернэйшнл

 

84

М.Чинбат

турбины инженер,

М-си-эс интернэйшнл

40

Ц.Алтангадас

зуухны инженер,

Эрчим хүчний яам

85

Ж.Шарав

цахилгааны инженер,

Дундговийн цахилгаан сүлжээ

41

Д.Алтанмөнх

турбины инженер,

Улаанбаатарын  3 дүгээр цахилгаан станц

86

Г.Шүрэнчулуун

автоматикын  инженер,

Говьсүмбэрийн цахилгаан сүлжээ

42

Б.Алтанхуяг

цахилгааны инженер, Улаанбаатарын  4 дүгээр цахилгаан станц

87

Ц.Энхчимэг

тооцооны инженер,

Улаанбаатарын 3 дугаар цахилгаан станц

43

С.Алтанхуяг

автоматикын инженер, Улаанбаатарын  4 дүгээр цахилгаан станц

88

Н.Эрдэнэбат

турбины инженер,

Улаанбаатарын 3 дугаар цахилгаан станц

44

Е.Амаржаргал

цахилгааны инженер,

М-си-эс интернэйшнл

89

Б.Эрдэнэбилэг

цахилгааны инженер,

Улаанбаатарын 4 дугаар цахилгаан станц

45

Б.Амсарваа

автоматикын инженер,

Дарханы дулааны цахилгаан станц

90

Л.Эрдэнэдалай

Зуухны инженер,

Монэнержи консалт